Fala Uderzeniowa

fala-uderzeniowa-medical-diamond-warszawa-bielany

Terapia falą uderzeniową polega na aplikowaniu impulsów akustycznych przy pomocy ruchomej głowicy. Energia mechaniczna fali jest dostarczana do bolesnych części ciała w celu wywołania efektu leczniczego i regeneracji tkanek i ścięgien. Przy pomocy fali uderzeniowej można leczyć torebki stawowe, ścięgna, wiązadła, mięśnie i kości. Ponadto rehabilitacja falą uderzeniową poprawia metabolizm i polepsza krążenie krwi – dzięki temu proces regeneracji przebiega szybciej. Fala uderzeniowa to bardzo nowoczesna metoda, która przynosi szybko pożądane efekty. Jest szczególnie polecana osobom aktywnie uprawiającym sport, ponieważ szybko pomaga na uciążliwe bóle.

Dlaczego warto stosować zabieg fali uderzeniowej ?

Fala uderzeniowa rehabilitacja , która gwarantuje szybki pozytywny efekt i który nie ma skutków ubocznych. Około 70-80% pacjentów już po kilku zabiegach odczuwa znaczne ograniczenie bólu lub jego ustąpienie. Nie wymaga skierowania, więc jedyne co trzeba zrobić, to umówić się na wizytę. Bólu można pozbyć się szybko – zazwyczaj wystarczy na to około 5 zabiegów – każdy w odstępie od 5 do 7 dni. W relatywnie krótkim czasie poprawi Twoją mobilność, zredukuje ból i przyniesie długo wyczekiwaną ulgę!  W bolącym miejscu zostanie poprawione ukrwienie i tzw. metabolizm komórkowy, dzięki czemu ból nie wróci. Dzięki współczesnej technologii możesz pozbyć się uciążliwego problemu w kilka tygodni – struktury kolagenowe w miejscu urazu przebudowują się w około 3 do 5 tygodni, więc już po takim czasie wiemy, jak skuteczna była terapia.

Zapisz się na terapię falą uderzeniową

Zadzwoń: 793 849 640
Placówka znajduję się na Bielach Sokratesa 2a

Fala uderzeniowa jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg fali uderzeniowej nie wymaga specjalnego przygotowania. Istnieją jednak pewne przeciwwskazania, takie jak zakrzepica, hemofilia, choroba nowotworowa czy ostre stany zapalne. Zabiegowi nie powinny się także poddawać kobiety w ciąży oraz rosnące dzieci.

Terapia falą uderzeniową wykonywana prawidłowo przez dobrze wyszkolonych fizjoterapeutów  nie niesie ze sobą żadnego ryzyka i efektów ubocznych. Taką gwarancję daje skorzystanie z usług Medical Diamonds.

POZBĄDŹ SIĘ BÓLU NA STAŁE!

Skuteczność zabiegów falą uderzeniową to ponad 85%!

Rehabilitacja falą uderzeniową pozwala zwalczyć wiele przypadłości, między innymi:

  • Łokieć tenisisty
  • łokieć golfisty
  • bóle stawu łokciowego
  • bóle nadgarstka
  • bóle barku
  • bóle szyi
  • bóle bioder
  • kolano skoczka
  • bóle stawu kolanowego
  • bóle stóp.

Dlaczego warto skorzystać z terapii falą uderzeniową w Medical Diamonds ?

Nie zwlekaj i zarezerwuj termin już Teraz

Zadzwoń: 793 849 640

Zobacz cennik usług Tutaj.

Fala uderzeniowa Warszawa Bielany

Medical Diamonds
Sokratesa 2a lok. 79
Warszawa - Bielany, 01-909

Telefon kom: 793 849 640


Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10:00 - 20:00
sobota 10:00 - 15:00