Szczepienie przeciwko HPV

Wykonaj szczepienie przeciwko hpv w Medical Diamonds Warszawa  Bielany

Wirus HPV prowadzi do ponad połowy wszystkich nowotworów pochwy i sromu i 70% przypadków raka szyjki macicy. Ten bardzo groźny wirus jest wciąż bardzo częsty mimo, że istnieje szczepionka, która skutecznie mu zapobiega. Niestety w Polsce wciąż średnia zachorowań na nowotwory szyjki macicy jest wyższa niż w innych krajach Europy. Aby zabezpieczyć się przed tą chorobą, warto zastosować szczepienie przeciw wirusowi HPV. Według badań, szczepienie zapobiega zmianom nowotworowym u około 90% osób szczepionych.

Kiedy przyjąć szczepienie przeciwko HPV ?

Według zaleceń Komisji Europejskiej, szczepienie wskazane jest dla dzieci od 9 do 15 roku życia oraz kobiet od 16 do 26 roku życia. Szczepionka HPV zapobiega niemal wszystkim odmianom zachorowań na raka szyjki macicy. Profilaktyka w tym przypadku ma ogromne znaczenie.

Umów się na szczepienie HPV

Zadzwoń: 793 849 640

Konsultacja szczepienia HPV

Medical Diamonds oferuje możliwość konsultacji szczepienia HPV z lekarzem ginekologiem. Jeśli masz wątpliwości co do działania szczepionki HPV lub jej powikłań, porozmawiaj ze specjalistą i dowiedz się, jak działa i jakie daje efekty.

Dlaczego warto skonsultować szczepienie HPV w Medical Diamonds ?

  • Szybkie terminy wizyt
  • Dostępne ceny
  • Najlepsi specialiści
  • Możliwość wykonania szczepienia na miejscu

Zobacz cennik usług Tutaj

Szczepienie HPV Warszawa Bielany

Medical Diamonds
Sokratesa 2a lok. 79
Warszawa - Bielany, 01-909

Telefon kom: 793 849 640


Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10:00 - 20:00
Sobota:10:00 - 15 :00